Vintage autorondritten met chauffeur in Londen | 25 auto's vanaf £245
Kies een oldtimer

Oldtimertours met chauffeur in Londen

25 voertuigen met chauffeur, met prijzen van £245 tot £695 voor een huur van 3 uur, gerekend vanaf het moment dat de auto op het ophaaladres aankomt.
Klassieke auto met chauffeur
Retro ritten en tours
Boeken in 10 minuten
Chauffeur achter het stuur tijdens de hele rit
Klassieke auto met chauffeur
Retro ritten en tours
Boeken in 10 minuten
Chauffeur achter het stuur tijdens de hele rit

Kies een oldtimer-tour

16 van 25 oldtimer-tours weergegeven
Voordelen

Waarom een oldtimer bij ons boeken

Ontmoetingspunt

De chauffeur ontmoet je op de afgesproken plek en tijd, klaar om te vertrekken

Duidelijke voorwaarden

Route, duur en het eindbedrag worden vooraf afgesproken — geen extra's achteraf

Elke gewenste tourduur

Kies een korte rit of een langere tour — we stemmen de route met je af

Met chauffeur

Een chauffeur neemt de route en het verkeer voor zijn rekening, zodat jij kunt genieten van het uitzicht en foto's kunt maken

Gepoetst

Elke auto wordt schoongemaakt en klaargezet voor je rit

Eerlijke prijzen

Geen verborgen kosten — je betaalt precies wat is afgesproken

Ontmoetingspunt

De chauffeur ontmoet je op de afgesproken plek en tijd, klaar om te vertrekken

Duidelijke voorwaarden

Route, duur en het eindbedrag worden vooraf afgesproken — geen extra's achteraf

Elke gewenste tourduur

Kies een korte rit of een langere tour — we stemmen de route met je af

Met chauffeur

Een chauffeur neemt de route en het verkeer voor zijn rekening, zodat jij kunt genieten van het uitzicht en foto's kunt maken

Gepoetst

Elke auto wordt schoongemaakt en klaargezet voor je rit

Eerlijke prijzen

Geen verborgen kosten — je betaalt precies wat is afgesproken
Ideeën

Waar een oldtimer-rit goed voor is

Een romantische rit voor twee
Aankomst bij een bruiloft
Fotosessies
Sightseeing met een verschil
Een oldtimer met chauffeur maakt van een sightseeingrit een klein evenement: gepoetst chroom, een klassiek interieur en een ontspannen tempo door de straten in Londen. Je leunt achterover en geniet van het uitzicht terwijl de chauffeur de route regelt. Geef ons de datum, het aantal passagiers en de gelegenheid, en we stellen een auto en route voor.

Een romantische rit voor twee

Een aanzoek, een jubileum of gewoon een bijzondere avond: een klassieke auto laat het moment aanvoelen als een scène uit een oude film.

Aankomst bij een bruiloft

Een oldtimer brengt het paar stijlvol naar de ceremonie en wordt onderdeel van de trouwfoto's.

Een romantische rit voor twee

Een aanzoek, een jubileum of gewoon een bijzondere avond: een klassieke auto laat het moment aanvoelen als een scène uit een oude film.

Aankomst bij een bruiloft

Een oldtimer brengt het paar stijlvol naar de ceremonie en wordt onderdeel van de trouwfoto's.

Fotosessies

Klassieke lijnen en gepolijst chroom vormen een prachtig decor — stop op de plekken die je mooi vindt voor foto's.

Sightseeing met een verschil

Bekijk de belangrijkste bezienswaardigheden vanaf de stoel van een klassieke auto in plaats van vanuit een tourbus, in je eigen tempo en met stops op verzoek.

Fotosessies

Klassieke lijnen en gepolijst chroom vormen een prachtig decor — stop op de plekken die je mooi vindt voor foto's.

Sightseeing met een verschil

Bekijk de belangrijkste bezienswaardigheden vanaf de stoel van een klassieke auto in plaats van vanuit een tourbus, in je eigen tempo en met stops op verzoek.
Vertrouwd door

Aanbevolen door klanten

Thamesly Air
Hollinsby Market
Calderwick Bank
Fenmoor Logistics
Thamesly Air
Hollinsby Market
Calderwick Bank
Fenmoor Logistics
Zo boek je een tour
Zo boek je een tour
1
2 minuten

Aanvraag

Stuur ons een bericht via WhatsApp of bel — we zoeken een vintage auto en route die bij je plan passen.
2
Online

Bevestigen

We bevestigen de datum, starttijd, route en het definitieve bedrag schriftelijk — online als je wilt.
3
Op je datum

Rit

Je chauffeur wacht op je op de afgesproken plek in Londen.
Bericht op WhatsApp
Zo boek je

Zo boek je een tour

FAQ

Hoeveel kost een tour met een oldtimer met chauffeur in Londen?

De 25 voertuigen op deze pagina beginnen bij £245 voor de London Taxi Cab en lopen op tot £695 voor de Regent RF Vintage Single Decker en de Bristol LHS Single Decker. Elke prijs is een vanafprijs voor 3 uur huur met chauffeur.

Hoe wordt de huur van 3 uur gerekend?

De huur gaat in op het moment dat de auto aankomt op het ophaaladres, meestal 15 minuten voor het eerste geplande vertrek. Voor een bruiloft omvat het de rit naar de ceremonie, het wachten tijdens de ceremonie en daarna de rit naar de locatie van de receptie.

Kan de huur langer duren dan drie uur?

Ja. Pakketten zijn gebaseerd op een vast aantal uren, met extra kosten voor huurperiodes die boven dat vaste tijdsbestek uitgaan. Extra ritten, wachttijd en tijd voor fotografie kunnen de huurduur veranderen.

Waarom kan de uiteindelijke prijs afwijken van de vanafprijs?

Langere afstanden kunnen hogere kosten met zich meebrengen vanwege brandstof en de tijd van de chauffeur, en in het hoogseizoen voor bruiloften en in het weekend, vooral op zaterdagen, gelden vaak hogere tarieven.

Welke voertuigen vervoeren de meeste passagiers?

Het aantal zitplaatsen is bekend voor 6 van de 25 voertuigen: Austin Princess 7, Austin Princess Limousine 7, Regent Landaulette 6, Hummer Stretched Limousine 16, Regent RF Vintage Single Decker 39, Mercedes-Benz Sprinter Mini Coach 16.

Is de Routemaster op deze pagina een echte Londense bus?

De AEC Routemaster London Bus is het model dat London Transport ontwierp en dat AEC en Park Royal Vehicles bouwden. De eerste Routemasters kwamen in februari 1956 in dienst en de laatste werden in december 2005 uit de reguliere dienst genomen. Op deze pagina begint de prijs bij £625 voor 3 uur huur met chauffeur.

Kunnen kinderen meerijden in een oldtimer?

Geef de leeftijden van de kinderen door voordat je boekt. In het Verenigd Koninkrijk gebruiken kinderen een kinderzitje tot de leeftijd van 12 jaar of een lengte van 135cm, afhankelijk van wat zich het eerst voordoet. Sommige oudere voertuigen hebben andere veiligheidsgordels dan moderne auto's, dus de geschiktheid moet voor iedereen die meereist worden bevestigd.

Rijd ik de auto zelf?

Nee. Elk voertuig op deze pagina wordt gehuurd met een chauffeur; niemand bestuurt het zelf.

Verhuurgidsen

Oldtimers en klassieke auto's met chauffeur in Londen: prijzen, modellen en planning

Fleetmanager
Gepubliceerd Bijgewerkt

Tours met een oldtimer met chauffeur in Londen op deze pagina: 25 voertuigen, elk gehuurd met een chauffeur, met prijzen van £245 (London Taxi Cab) tot £695 (Regent RF Vintage Single Decker en Bristol LHS Single Decker) voor 3 uur huur.

Een auto huren met chauffeur

Elk voertuig op deze pagina wordt gehuurd met een chauffeur; niemand bestuurt het zelf.

Hoe de drie uur worden geteld

De voertuigprijzen op deze pagina zijn gebaseerd op een huur van 3 uur vanaf het moment dat de auto aankomt op het ophaaladres, doorgaans 15 minuten voor het eerste geplande vertrek. Voor een bruiloft omvat de huur de rit naar de ceremonie, het wachten tijdens de ceremonie en vervolgens de rit naar de locatie van de receptie. Pakketten zijn gebaseerd op een vast aantal uren, met extra kosten voor huurperiodes die langer duren dan dat vaste tijdsbestek. Extra ritten, wachttijd en tijd voor fotografie kunnen de huurduur veranderen.

De voertuigen op de pagina

De pagina vermeldt 25 voertuigen. Vier zijn klassieke auto's: de Rolls-Royce Silver Cloud, de Aston Martin DB6, de Volkswagen Split-Screen Campervan en de Daimler 250 V8. Twee zijn 7-persoons limousines: de Austin Princess en de Austin Princess Limousine. Twee zijn moderne luxeauto's: de Rolls-Royce Ghost Series II en de Rolls-Royce Phantom 8. Twee zijn stretched limousines: de Chrysler 300C Stretched Limousine en de Hummer Stretched Limousine.

Snel kiezen

Bepaal eerst waarvoor de auto dient voordat je naar de prijzen kijkt. Als de groep samen moet reizen, kijk dan naar de bussen en de minibus. Voor een avondje uit met vrienden kijk je naar de stretched limousines. Vergelijk daarna de prijzen binnen die groep.

Wat de voertuigen kosten

Elke prijs hieronder is een vanafprijs voor een huur van 3 uur met chauffeur. De werkelijke prijs van een huur kan afwijken; de vermelde prijzen geven een idee van het benodigde budget.

Alle 25 prijzen

VoertuigVanaf, huur van 3 uur
London Taxi Cab£245
Land Rover Range Rover Vogue£250
Mercedes-Benz S-Class AMG£279
Chrysler 300C Stretched Limousine£299
Daimler 250 V8£350
Volkswagen Split-Screen Campervan£350
Beauford Convertible£375
Austin Princess Limousine£375
Regent Landaulette£375
Hummer Stretched Limousine£379
Rolls-Royce Silver Cloud£395
Austin Princess£420
Oakland Model 40£425
Imperial Viscount Landaulette£425
Rolls-Royce Ghost Series II£429
Rolls-Royce Phantom Series II£445
Lamborghini Urus£445
Mercedes-Benz Sprinter Mini Coach£445
Bentley Forty£450
Rolls-Royce Open Tourer£495
Rolls-Royce Phantom 8£595
Aston Martin DB6£595
AEC Routemaster London Bus£625
Regent RF Vintage Single Decker£695
Bristol LHS Single Decker£695

De laagste en de hoogste prijzen

De laagste prijs op de pagina is de London Taxi Cab voor £245. De hoogste prijzen zijn de Regent RF Vintage Single Decker en de Bristol LHS Single Decker, beide voor £695.

Wat de uiteindelijke prijs bepaalt

Een offerte kan afwijken van de vanafprijs. Een reden is tijd: pakketten zijn gebaseerd op een vast aantal uren, met extra kosten voor huurperiodes die langer duren dan dat vaste tijdsbestek. Een andere is afstand: de afgelegde afstanden omvatten de rit naar de ophaallocatie, de ceremonie en de locatie van de receptie, en bij langere afstanden kunnen hogere kosten gelden vanwege brandstof en de tijd van de chauffeur. Een derde is de datum: in het hoogseizoen van bruiloften en in het weekend, vooral op zaterdag, gelden vaak hogere tarieven.

Klassieke en oldtimers

Kies uit deze groep als je de klassieke vormen van een vintage trouwauto in Londen wilt.

Rolls-Royce Silver Cloud

De Rolls-Royce Silver Cloud werd geproduceerd van april 1955 tot maart 1966. Hij verving de Silver Dawn en werd opgevolgd door de Silver Shadow. De Silver Cloud I heeft een 4,9-liter zescilindermotor en de Silver Cloud II kreeg een 6,2-liter V8. Op deze pagina is de Silver Cloud een klassieke auto vanaf £395 voor een huur van 3 uur met chauffeur.

Vintage tourers en landaulettes

Het bedrijf Bentley werd in 1919 opgericht in Cricklewood, Noord-Londen; het hoofdkantoor staat in Crewe en sinds 1998 maakt het deel uit van de Volkswagen Group. De Bentley Forty is een vintage auto vanaf £450. De Rolls-Royce Open Tourer is een vintage cabriolet vanaf £495. De Oakland Model 40 is een vintage tourer vanaf £425. De Imperial Viscount Landaulette is een landaulette in vintage stijl in de stijl van de jaren 1930 vanaf £425. De Beauford Convertible is een cabriolet in vintage stijl vanaf £375. De Regent Landaulette is een vintage 6-persoons cabriolet met 6 zitplaatsen vanaf £375. Vraag bij een open auto of het dak snel omhoog kan en hoeveel passagiers er comfortabel kunnen meerijden met het dak omhoog.

Austin Princess-limousines

De Austin Princess-limousine met lange wielbasis werd van 1952 tot 1968 gebouwd en had 7 zitplaatsen. Tot 1968 werd hij met de hand verder gebouwd als de Vanden Plas Princess 4-litre Limousine. De Austin Princess op deze pagina is een 7-zits limousine met 7 zitplaatsen vanaf £420. De Austin Princess Limousine is een 7-zits limousine met 7 zitplaatsen vanaf £375.

De Aston Martin

Aston Martin werd in 1913 opgericht door Lionel Martin en Robert Bamford. Nadat het bedrijf van David Brown Aston Martin in 1947 overnam, begon Aston Martin de klassieke DB-serie auto's te bouwen. De Aston Martin DB6 werd van september 1965 tot januari 1971 geproduceerd, en er werden 1.788 exemplaren gemaakt. Hij werd gebouwd als 2-deurs 2+2 coupé en als vierzits cabriolet, de Volante, met een 4,0-liter zescilindermotor. Op deze pagina is de DB6 een klassieke auto vanaf £595.

De Split-Screen en de Daimler

De eerste generatie van de Volkswagen Type 2 werd van 8 maart 1950 tot het einde van het modeljaar 1967 geproduceerd, en zijn gedeelde voorruit bezorgde hem de bijnaam Splitty. De Volkswagen Split-Screen Campervan op deze pagina is een klassieker vanaf £350, dezelfde prijs als de Daimler 250 V8, een andere klassieker.

Moderne luxeauto's en stretched limousines

Niet elk voertuig op deze pagina is oud.

De achtste generatie Phantom

De achtste generatie Rolls-Royce Phantom werd op 27 juli 2017 onthuld. Het is een 4-deurs sedan met een twin-turbo 6,75-liter V12-motor. Op deze pagina is de Rolls-Royce Phantom 8 een moderne luxeauto vanaf £595. Rolls-Royce gebruikt de naam Phantom sinds 1925 voor full-size luxeauto's en limousines, en in de eerste vier generaties werd de Phantom op maat gebouwd volgens de wensen van de klant.

Rolls-Royce Ghost Series II en Phantom Series II

De eerste generatie Rolls-Royce Ghost werd van september 2009 tot 2020 geproduceerd. De vernieuwde Series II Ghost werd geïntroduceerd op de Autosalon van Genève 2014, met een 6,6-liter twin-turbo V12. Op deze pagina is de Rolls-Royce Ghost Series II een moderne luxeauto vanaf £429, en de Rolls-Royce Phantom Series II een luxeauto vanaf £445.

Lamborghini Urus, Range Rover Vogue en S-Class AMG

De Lamborghini Urus werd op 4 december 2017 onthuld. Het is een SUV met 5 deuren, een 4,0-liter twin-turbo V8 en plaats voor vier tot vijf personen. Op deze pagina is het een supercar-SUV vanaf £445. De Land Rover Range Rover Vogue is een moderne SUV vanaf £250. De Mercedes-Benz S-Class AMG is een luxe sedan vanaf £279. De S-Class is het topmodel van Mercedes-Benz, gepositioneerd boven de andere Mercedes-Benz-modellen; de naam werd officieel geïntroduceerd in 1972, en S staat voor Sonderklasse, speciale klasse.

Verlengde limousines

De productie van de Chrysler 300 begon in januari 2004 voor het modeljaar 2005. De topversie 300C gebruikt een 5,7-liter Hemi V8. De Chrysler 300C Stretched Limousine op deze pagina is er vanaf £299. De Hummer Stretched Limousine heeft 16 zitplaatsen en is er vanaf £379. Beide zijn verlengde limousines.

London Taxi Cab

De prijzen op deze pagina beginnen bij £245 met de London Taxi Cab, een taxi. Londense taxi's moeten een draaicirkel hebben van niet meer dan 8,535 m, en Londense hackney-carriage-chauffeurs moeten slagen voor een test die The Knowledge heet.

De modellen per jaar

ModelJaren
Rolls-Royce Silver Cloudgeproduceerd van april 1955 tot maart 1966
Austin Princess limousine (lange wielbasis)gebouwd van 1952 tot 1968
Aston Martin DB6geproduceerd van september 1965 tot januari 1971
Volkswagen Type 2, eerste generatievan 8 maart 1950 tot het einde van het modeljaar 1967
AEC Routemasterin dienst bij London Transport van februari 1956 tot december 2005
Bristol LHgebouwd tussen 1967 en 1982
Mercedes-Benz Sprintereerste generatie gelanceerd in Europa in 1995
Chrysler 300productie begon in januari 2004 voor het modeljaar 2005
Rolls-Royce Ghosteerste generatie geproduceerd van september 2009 tot 2020
Rolls-Royce Phantom, achtste generatieonthuld op 27 juli 2017
Lamborghini Urusonthuld op 4 december 2017

Bussen en een minibus

AEC Routemaster London Bus

De AEC Routemaster werd ontworpen door London Transport en gebouwd door AEC en Park Royal Vehicles. Hij heeft een half-cabine, een voorin gemonteerde motor en een open achteringang. De eerste Routemasters kwamen in februari 1956 in dienst bij London Transport, en de laatste werden in december 2005 uit de reguliere dienst genomen. In totaal werden 2.876 Routemasters gebouwd. In november 2005 werden de Routemaster-heritage routes 9 en 15 geïntroduceerd; ze werden op 25 juli 2014 en 29 september 2019 opgeheven. De meeste geproduceerde Routemasters waren 27 voet 6 inch (8,38 meter) lang, en er was zitplaats voor 64 passagiers in de RM's en 72 in de langere RML's. Op deze pagina is de AEC Routemaster London Bus een dubbeldekkerbus vanaf £625.

Bristol LHS Single Decker

De Bristol LH is een chassis voor een bus met één dek, gebouwd door Bristol Commercial Vehicles in Bristol, Engeland. Er werden bijna 2.000 gebouwd tussen 1967 en 1982. De LHS, of LH Short, is de versie van 26 voet (7,9 m), en de motor zit in het midden van het chassis. Op deze pagina is de Bristol LHS Single Decker een vintage bus vanaf £695.

Regent RF Vintage Single Decker

De Regent RF Vintage Single Decker is een bus met 39 zitplaatsen vanaf £695. Hij deelt de hoogste prijs op de pagina met de Bristol LHS Single Decker.

Mercedes-Benz Sprinter Mini Coach

De eerste generatie van de Mercedes-Benz Sprinter werd in 1995 in Europa gelanceerd. De Sprinter is een lichte bedrijfswagen die wordt gebouwd als grote bestelwagen, chassis-cabine, minibus en pick-up. De Mercedes-Benz Sprinter Mini Coach op deze pagina is een minibus met 16 zitplaatsen vanaf £445.

Zitplaatsen op deze pagina

Voor 6 van de 25 voertuigen zijn de zitplaatsen bekend. De Regent RF Vintage Single Decker heeft er 39. De Hummer Stretched Limousine en de Mercedes-Benz Sprinter Mini Coach hebben elk 16 zitplaatsen. De Austin Princess en de Austin Princess Limousine hebben elk 7 zitplaatsen, en de Regent Landaulette heeft er 6.

De dag plannen rond de huur

Een soepele dag begint met een tijdlijn die binnen de huurperiode past en een duidelijke passagierslijst.

Stel de tijdlijn op

Noteer elke stop in volgorde: het ophaaladres, de ceremonie, de foto's en de receptie. De huurperiode gaat in wanneer de auto bij het ophaaladres aankomt, doorgaans 15 minuten voor het eerste geplande vertrek. Extra ritten, wachttijd en tijd voor fotografie kunnen de huurduur veranderen.

Passagiers, kinderen en veiligheidsgordels

Controleer de passagiersgegevens en geef de leeftijden van kinderen door vóór de boeking. In het Verenigd Koninkrijk gebruiken kinderen een kinderzitje tot de leeftijd van 12 jaar of een lengte van 135 cm, afhankelijk van wat zich het eerst voordoet, en veiligheidsgordels moeten worden gedragen als ze aanwezig zijn. Sommige oudere voertuigen hebben andere gordelvoorzieningen dan moderne auto's, dus de geschiktheid moet voor iedereen die meereist worden bevestigd.

Open auto's en het weer

Vraag bij een open auto of het dak snel omhoog kan en hoeveel passagiers comfortabel kunnen meerijden met het dak omhoog.

Heffingen in centraal Londen

De Congestion Charge geldt in centraal Londen van 07:00–18:00 van maandag tot en met vrijdag en van 12:00–18:00 op zaterdag, zondag en op feestdagen; deze bedraagt £18 per dag als u op de dag van de rit of vooraf betaalt. Een boete (penalty charge notice) voor de Congestion Charge is £180, of £90 als deze binnen 14 dagen wordt betaald. De ULEZ geldt in alle 32 boroughs van Londen, 24 uur per dag, 7 dagen per week, behalve op 25 december; de dagelijkse heffing voor een voertuig dat niet aan de normen voldoet is £12,50. Vraag hoe met deze heffingen wordt omgegaan wanneer u een offerte aanvraagt. Zie voor beide zones de pagina over ULEZ en Congestion Charge: ULEZ en Congestion Charge voor huurauto's.

Kiezen op basis van het aantal passagiers

Begin bij de passagierslijst en kijk dan naar de zitplaatsen. De Austin Princess en de Austin Princess Limousine hebben elk 7 zitplaatsen en de Regent Landaulette 6. De Hummer Stretched Limousine en de Mercedes-Benz Sprinter Mini Coach hebben elk 16 zitplaatsen, en de Regent RF Vintage Single Decker heeft er 39. Vraag voor de andere voertuigen naar het aantal passagiers bij de offerte.

Belangrijke punten voordat je boekt

  • Prijs: vanaf £245 (London Taxi Cab) tot £695 (Regent RF Vintage Single Decker en Bristol LHS Single Decker) voor een huur van 3 uur met chauffeur.
  • Tijd: de huurperiode gaat in wanneer de auto bij het ophaaladres aankomt; huurperiodes boven de vastgestelde uren brengen extra kosten met zich mee.
  • Datum: piekseizoenen voor bruiloften en weekenden, vooral zaterdagen, hebben vaak hogere tarieven.
  • Afstand: de afgelegde afstanden omvatten de rit naar de ophaallocatie, de ceremonie en de locatie van de receptie.
  • Zitplaatsen: bekend van 6 van de 25 voertuigen, van 6 in de Regent Landaulette tot 39 in de Regent RF Vintage Single Decker.
  • Kinderen: een kinderzitje tot de leeftijd van 12 of een lengte van 135cm.

Voor andere auto's met chauffeur, zie autohuur met chauffeur in Londen en een voertuig huren voor een bruiloft.